piątek, 27 marca 2015

Jak mi leci? ;) O mojej pracy, czyli byciu stewardessą. Dużo zdjęć!

Cześć Kochani! :)

Piszę tę notkę zgodnie z Waszym życzeniem :) Zamieszczam relację z ostatniego mojego lotu z Riyadhu do Antakya-Hatay, czyli do Antiochii w Turcji ;) Jako że to był długi rejs, udało mi się zrobić sporo zdjęć - także zapraszam do lektury!

Powiem szczerze, że właściwie nie wiem, od czego zacząć :D Może więc pokrótce przedstawię Wam swoje obowiązki, które wykonuję jako stewardessa.


Nasz samolot po wylądowaniu w Antiochii


Po pierwsze i najważniejsze, każdy członek załogi pokładowej jest odpowiedzialny za swoje drzwi. Od oznaczenia drzwi bierze się też nazwa pozycji, którą pełnimy na danym rejsie, a co za tym idzie, wykonujemy obowiązki odgórnie przydzielone, które dotyczą tej pozycji. Czyli po prostu każdy wie, co ma robić, co nie zmienia faktu, iż najważniejsza jest praca zespołowa i wzajemne pomaganie sobie.

sobota, 14 marca 2015

Aktualna pielęgnacja włosów :)

Cześć Wszystkim :)

W końcu od niedawna, bo od początku marca, latam już na bieżąco, według grafiku, dlatego czasu dla siebie (no i niestety też dla bloga) mam jeszcze mniej, niż podczas szkolenia </3 No, ale przechodząc już do tematu notki, oto kosmetyki, które przywiozłam sobie z Polski i stosuję w Arabii:


 Wybaczcie słabą jakość zdjęć, zrobiłam je swoim telefonem, bo cyfrówki brak :(